Aktualności

ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA LETNI OBÓZ TANECZNY 2021

24 marca 2021

Kochani tancerze, drodzy rodzice!
Jak co roku zapraszamy Was serdecznie na nasz:

LETNI OBÓZ TANECZNY High Definition Dance Studio

Termin: 1.08 – 10.08.2021 Sypniewo
Cena: 1850 PLN


ZAKWATEROWANIE:
Uczestnicy obozu zakwaterowani są w Centrum Wypoczynkowo – Rehabilitacyjnym Activ w Sypniewie k. Jastrowia
Do ich dyspozycji są 2,3 i 4 osobowe pokoje z łazienką.
Obiekt jest całodobowo strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym. Treningi odbywają się w kilku salach na terenie ośrodka. Ośrodek dysponuje także pełnowymiarowym basenem krytym 25 m.WYŻYWIENIE:
Zapewnione są 3 posiłki dziennie. Wychodząc naprzeciw specjalnym potrzebom żywieniowym uczestników obozu, istnieje możliwość dostosowania menu do zdrowotnych wymagań dietetycznych.

BOGATY PROGRAM SZKOLENIOWY!
W pełni profesjonalna kadra instruktorska i wychowawcza. Nauczyciele różnych technik tanecznych, czynni, zawodowi tancerze.RÓŻNORODNE ZAJĘCIA: jazz, modern, street jazz, dancehall, waacking, hip hop, house, taniec współczesny, taniec klasyczny, stretching.

GOŚCIE SPECJALNI: Agata Stachowiak, Matylda „Byla” Bylicka, Klaudia „Kadu” Lewandowska, Patryk Rożniecki

W programie także:
Dyskoteka, chrzest obozowy, gra terenowa, baloniada, talent show, karaoke.

Ubezpieczenie i transport w cenie obozu!

Minimum 4 godziny tańca dziennie!

Liczba miejsc ograniczona!!!

ZAPISY NA OBÓZ:
tel: 884 007 309, e-mail: biuro@hd-dance.pl,
Wymagana zaliczka w kwocie 500 zł w terminie do dnia 9 kwietnia 2021, gotówką w siedzibie
High Definition Dance Studio , Szczecin, ul. Mieszka I 81
lub przelewem na konto Biura Podroży AS:
90 1600 1462 1884 0988 8000 0001
w tytule: HD_imię i nazwisko uczestnika – prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na biuro@hd-dance.pl

Następnie:
I Rata 500 zł do 15.05,
II Rata 850 zł do 30.06
na konto: 90 1600 1462 1884 0988 8000 0001 w tytule: HD_imię i nazwisko uczestnika


UBEZPIECZENIE:
Wszyscy uczestnicy obozu będą ubezpieczeni na czas obozu od następstw nieszczęśliwych wypadków również od zachorowania na Covid-19 ( gdyby zachorowali w trakcie turnusu), ale informuję że istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia ( + 60 zł lub +80 zł )

+ 60 zł Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a Towarzystwo Ubezpieczeniowe zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę – równowartości 16.000 PLN.

UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy (wpłaty całości lub części – zaliczki).

+ 80 zł Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji + Zachorowanie na COVID-19

Jest to usługa dodatkowa oferowana Klientom w dobie pandemii Covid 19 , której celem jest zabezpieczenie Klienta w sytuacji :
– objęcia kwarantanną lub izolacją domową Uczestnika imprezy turystycznej, uniemożliwiając tym samym uczestnictwo w wykupionej imprezie turystycznej. -zachorowanie na COVID-19 potwierdzone badaniami zachorowania na Covid-19 ubezpieczonego nierokujące wyzdrowienia do czasu wyjazdu oraz zachorowanie na Covid-19 osoby bliskiej ubezpieczonemu, które wymaga natychmiastowej hospitalizacji
UWAGA! Klient może wykupić ubezpieczenie maksymalnie do 5 dni od dnia założenia rezerwacji, jednak nie później niż 14 dni przed wyjazdem. Dokonując zakupu Klient wyraża zgodę na przetwarzanie informacji o stanie zdrowia Uczestnika, w celu realizacji Gwarancji oraz akceptuje warunki ubezpieczenia
W celu realizacji ochrony , Klient zobowiązany jest do dostarczenia do Organizatora odpowiedniego dokumentu (decyzji) potwierdzającego objęcie Uczestnika kwarantanną bądź izolacją domową w terminie, który pokrywa się z terminem jego wyjazdu. Dokument należy dostarczyć w formie pisemnej nie później niż na 24 godziny przed rozpoczęciem imprezy.

BON TURYSTYCZNY 500 zł
Szanowny Państwo
U nas w Biurze Podróży AS możesz zrealizować Polski Bon Turystyczny.
Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na kilka najczęstszych pytań od Was w związku z realizacją Polskiego Bonu Turystycznego
Czym jest Polski Bon Turystyczny? To elektroniczny dokument uprawniający do otrzymania jednorazowego świadczenia w wysokości 500 PLN/dziecko
Komu przysługuje W uproszczeniu – każdemu dziecku do ukończenia 18 roku życia.
Na co można go wykorzystać? Bon można wykorzystać na Nasze imprezy turystyczne realizowane w Polsce aż do marca 2022
Jak go uzyskać
Bon jest na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Jeśli jesteś osobą uprawnioną, zaloguj się na swój profil na
PUE ZUS. Wybierz z górnego menu zakładkę „Ogólny” i przejdź do zakładki „Polski Bon Turystyczny” > „Mój bon”.
Jeśli nie masz profilu na PUE ZUS, musisz się zarejestrować.
W jaki sposób można dokonać płatności bonem za obóz w Biurze Podróży AS Cały proces jest bardzo prosty i zajmuje kilka minut .
– zadzwoń do AS-a (w terminie przewidzianym na wpłatę I lub II raty) tel. 603390629 lub 914334916 i podaj unikalny 16 znakowy kod płatności bonem.
Dalsze kroki aktywacji płatności bonem: otrzymasz sms z ZUS który podasz do AS-a, po finalizacji płatności otrzymasz drugi sms z ZUS potwierdzający pobór bonu turystycznego.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt

Monika Czerwińska
tel. 91 433 4916
tel. 91 434 3746
kom.603390629
Biuro Podróży AS
ul. Piłsudskiego 13
( wejście od pl. Grunwaldzkiego )
70-460 Szczecin ( Poland )
ast@aspodroze.com
WWW.ASPODROZE.COM