Instruktorzy

Dominika Liwuś

Jest magistrem kultury. Przygodę z tańcem rozpoczęła ponad 11 lat temu. Zaczynała od Hip-hopu, próbowała również Samby i Twerku, tańczyła w pokazowej agencji tanecznej, próbowała swoich sił w tańcu towarzyskim czy modern jazzie – jednak przede wszystkim pozostaje wierna dancehallowi, który od samego początku darzy ogromną miłością.

Od kilku lat jest stałą członkinią dancehallowej grupy Uptown Gyalz. Brała udział w wielu projektach tanecznych, animacjach, teledyskach i koncertach; współpracowała z twórcami takimi jak: Mario Bischin, Sobota, DJ Redmer, GrillFunk, Effect, Boyfriend, Adonis, Niecik i wiele innych.  Wciąż doskonali swoje umiejętności biorąc udział w licznych warsztatach, zawodach i pokazach.  Stara się rozwijać swój warsztat w innych formach tańca. Oprócz tańca ma jeszcze jedną pasję – teatr. Od 2014r. gra na deskach Teatru „nie ma”, w którym często zajmuje się również ruchem scenicznym i choreografią. Spektakl z choreografią jej autorstwa („Rozbity Dzban”) zdobył nagrodę Bursztynowego Pierścienia Publiczności 2020. W Teatrze „nie ma” wyreżyserowała dwa spektakle ruchowe – „Kim byśmy byli, gdybyśmy nie byli nami” i „Mały Książę”. Prywatnie jest wielką miłośniczką podróży, masaży, literatury i kuchni swojego narzeczonego.

Ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu stałych zajęć tanecznych dla dzieci w różnym wieku i dla dorosłych – grupowo i indywidualnie.

Wielokrotnie prowadziła również warsztaty ruchowo-teatralne dla dzieci i młodzieży na Procontruni podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Pro Contra w Szczecinie oraz na festiwalu „Teatr w Stodole” w Nastazinie. W Teatrze „nie ma” często prowadziła warsztaty z zakresu teatru fizycznego dla nowych członków teatru.