Instruktorzy

Sebastian Zemankiewicz

Już jako dziecko w wieku 7 lat rozpoczął swoją przygodę taneczną z baletem,  którą później zdecydował się przerwać na rzecz piłki ręcznej, grając przez kolejne lata w Szczecińskim klubie sportowym MKS Kusy Szczecin. Mając 13 lat na nowo odkrył taniec pod okiem p. Agaty Kubiak. Od  7 lat samodzielnie prowadzi zajęcia taneczne poruszając się w kategoriach: modern jazz, lyrical jazz, contemporary.  Jest zarówno tancerzem jak i choreografem. Jego twórczość pozwala wyrażać emocje, tworzyć niebanalne historie i zachęca do zabawy tańcem. 

Odkąd dołączył do kadry High Definition Dance Studio praktycznie każdą wolną chwilę spędza na doskonaleniu i rozwijaniu swoich umiejętności tanecznych oraz poszerzaniu horyzontów o kolejne style taneczne, takie jak: taniec współczesny, modern jazz, street jazz, kontakt improwizacja. Doświadczenie sceniczne zdobywał biorąc udział w różnego typu animacjach tanecznych, prezentując swoje choreografie i tańcząc w ramach wydarzeń kulturalnych w Szczecinie. 


Jako tancerz/instruktor szczecińskiej szkoły tańca, wraz z tancerzami High Definition Dance Studio brał udział w  licznych pokazach tanecznych i współpracach komercyjnych takich jak  m.in. „Pożegnanie lata z muzyką filmową” we współpracy z Teatrem Polskim w Szczecinie.

 Na swoim koncie ma również doświadczenie na scenie teatralnej. Wystąpił w spektalu tanecznym „Quiet Expo” w reżyserii Agnieszki Bogusławskiej oraz w kilku musicalowych produkcjach niemieckiego teatru  Uckermärkische Bühnen Schwedt: „Willi bald im Elfenwald”, „Abschied von Walhalla”, „Amore Mio – das Figarokomplott”, „Luther – zwischen Liebe, Todd und Teufel”, „Shrek-Das Musical”.

 Przez ostatnie dwa lata poświęcił wiele uwagi zagadnieniom świadomości i stabilizacji ciała a także motoryce ruchu pod okiem trenera personalnego, czynnego zawodnika Brazylijskiego Jiu-Jitsu.  Tomasza Kmita.