Instruktorzy

Michał „Boguś” Bogusławski

Tancerz, instruktor i choreograf. Właściciel szkoły tańca High Defitnition Dance Studio.

W przeszłości zajmował się przede wszystkim tańcem nowoczesnym w wydaniu sportowym – wielokrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata. Sześciokrotny mistrz Polski w konkurencjach grupowych i indywidualnych w kategorii Street Dance Show, brązowy medalista Pucharu Świata Jazz Dance w Mikołajkach w 2008 roku.

W latach 2009 – 2012 słuchacz Instruktorskiego kursu kwalifikacyjnego o specjalizacji „taniec jazzowy” w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie.

Jako tancerz brał udział w szczecińskim projekcie „Dzieci Przełomu” – widowisku łączącym taniec, muzykę na żywo oraz wizualizacje, wystawionym w szczecińskiej operze i emitowanym w TVP. W swoim dorobku ma także występy na deskach niemieckiego teatru Uckermärkische Bühnen Schwedt w spektaklach „Im weissen Rössl”, „Willi bald im Elfenwald” oraz „Abschied von Walhalla”, „Amore Mio – das Figarokomplott” i „Luther – zwischen Liebe, Todd und Teufel”.

W trosce o własny rozwój pobierał nauki w rozmaitych technikach u takich osobistości jak Derek Mitchell, Yanis Marshall, Marvin A. Smith, Luciano Di Natale, , Thierry Verger, Pascal Beugré Tellier, Tiziana Cocca, Julie Denise, Patryk Rożniecki, Danny Penninzula, Anna Wielogórska, Monika Moskwa, Milena Jurczyk, Katarzyna Skawińska, Eliza Hołubowska, Zbigniew Bujakowski, Igor Kryszyłowicz, Justyna Lichacy, Anna Jujka, Gieorgij Puchalski i wielu innych, a lista ta stale się powiększa.