Aktualności

OBÓZ 2020 – WAŻNE INFORMACJE!

14 lipca 2020

Zbiórka na wyjazd na obóz 25.07 (sobota) godz. 9:00  – obok Tetru Lalek Pleciuga przy zatoczce autobusowej od strony ul. Niedziałkowskiego

Na miejscu uczestnicy obowiązkowo z rodzicem lub opiekunem prawnym. Każdy uczestnik musi mieć ze sobą wypełnioną i podpisaną dzień wcześniej ankietę epidemiologiczną, a także zgodę na wykorzystanie wizerunku oraz zgodę w związku z RODO – wszystkie dokumenty znajdują się w załączniku w wiadomości e-mail, którą wysłaliśmy Państwu na wskazany w karcie kwalifiakcyjnej – adres e-mail. Komplet podpisanych dokumentów wręczacie Państwo kierownikowi (mojej skromnej osobie) podczas wsiadania uczestnika do autokaru.
Na miejscu odbywa się obowiązkowy pomiar temperatury przy użyciu termometru bezdotykowego!!!


Lista rzeczy do zabrania na obóz:

MASECZKA OCHRONNA!!!

– buty zmienne na trening

– wygodne obuwie sportowe do codziennego użytku

– klapki lub japonki

– komplet odzieży treningowej na każdy dzień

– ciepła bluza, kurtka przeciwdeszczowa

– mały plecak, worek

– odzież klubowa

– komplet bielizny na każdy dzień plus zapas

 – kosmetyki do codziennej pielęgnacji i higieny osobistej

– strój kąpielowy i ręcznik na basen

– czepek na basen! (wymagany przez ośrodek)

– ręcznik 

– bandaż elastyczny

– okulary przeciwsłoneczne

– filtr UV 

– spray na komary

– nakrycie głowy: chustka, czapka

– kieszonkowe (proszę nie przesadzać ) – jeśli życzą sobie Państwo przekazać nam pieniądze uczestnika, prosimy o przygotowanie opisanej koperty i przekazanie jej kierownikowi lub wychowawcy, podczas zbiórki i wspólne przeliczenie jej zawartości

– w przypadku osób zażywających stale leki – prosimy o przekazanie ich wraz z imieniem i nazwiskiem oraz opisem dot. dawkowania, kierownikowi lub wychowawcy.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za zaufanie i wiarę, że dołożymy wszelkich starań aby nasi tancerze byli bezpieczni i mogli w tym trudnym czasie spokojnie skorzystać z oferty, którą przygotowaliśmy jak zawsze w trosce o ich rozwój i satysfakcję z ciężkiej pracy na sali. To wiele dla mnie osobiście znaczy!