Aktualności

LETNI OBÓZ TANECZNY 2024!!!

23 lutego 2024

Drodzy tancerze!

Czym byłyby dla nas wakacje bez obozu tanecznego? To wyjątkowy czas, gdy żyjemy tańcem przez 24 godziny na dobę, trenujemy po 4 godziny dziennie i spędzamy czas z ludźmi z którymi tak dobrze się rozumiemy, to wszystko sprawia, że czekamy na to cały rok!

Tego lata po raz pierwszy organizujemy dla Was dwa turnusy!

TURNUS I: 27 lipca – 5 sierpnia – dla uczestników w wieku 7 – 12 lat – 2650 zł

Goście specjalni: Klaudia „Kadu” Lewandowska (Dancehall), Karolina Bieńkowska (Hip Hop)

TURNUS II: 5 – 12 sierpnia – dla osób od 12 roku życia – 2590 zł

Goście specjalni: Monika „Żurek” Łaskarzewska (Hip Hop), Mateusz Nowak (Dancehall), Artur Stańczuk (Choreografia), Zuzanna Świderska (Jazz /Street Jazz), Nieszka Bogusławska (Taniec Współczesny)

ZAKWATEROWANIE:

Uczestnicy obozu  zakwaterowani są w Centrum Wypoczynkowo – Rehabilitacyjnym Activ w Sypniewie k. Jastrowia. Do ich dyspozycji są 2,3 i 4 osobowe pokoje z łazienką.

Obiekt jest całodobowo  strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym. Treningi odbywają się w kilku salach na terenie ośrodka. Ośrodek dysponuje także pełnowymiarowym basenem krytym 25 m, oraz basenem zewnętrznym.

WYŻYWIENIE:

Zapewnione są 3 posiłki dziennie + podwieczorek. Wychodząc naprzeciw specjalnym potrzebom żywieniowym uczestników obozu, istnieje możliwość dostosowania menu do zdrowotnych wymagań dietetycznych.

BOGATY PROGRAM SZKOLENIOWY!

W pełni profesjonalna kadra instruktorska i wychowawcza. Nauczyciele różnych technik tanecznych, czynni, zawodowi tancerze.  

Różnorodne zajęcia:  dancehall, hip hop, taniec współczesny, taniec klasyczny, jazzmodern,  street jazz, stretching. commercial, k-pop,

W programie także:

Dyskoteka, chrzest obozowy, gra terenowa, baloniada, mini playback show, karaoke.

Ubezpieczenie NNW i transport w cenie obozu!

Minimum 4 godziny tańca dziennie! Liczba miejsc ograniczona!!!

Zapisy na obóz:

tel: 884 007 309, e-mail: fundacja.danceinhd@gmail.com