Aktualności

KONCERT MIKOŁAJKOWY 2021

8 grudnia 2021

Drodzy tancerze, rodzice, przyjaciele i sympatycy High Definition Dance Studio!

Wreszcie pod dwuletniej przerwie (!) mamy ogromną przyjemność i zaszczyt zaprosić Was na Koncert Mikołajkowy, który podsumowuje pierwsze niespełna cztery miesiące naszej pracy na sali w tym sezonie.


Mamy nadzieję, że czekaliście na ten moment ta samo jak my i podobnie nie mogliście się już doczekać! W programie występy wszystkich grup High Definition Dance Studio!
Przygotowania naszych młodych artystów idą już pełną parą!

TERMIN:
Sobota 18.12.2021 godz. 16:45 – zbiórka dla tancerzy!

PRAWDOPODOBNIE:

17:30 I TURA widowni

15 minut przerwy na dezynfekcję

18:45 II TURA WIDOWNI


Miejski Ośrodek Kultury w Policach
ul. Siedlecka 1a, Police

WSTĘP:
Obowiązuje wcześniejsza sprzedaż biletów.
Bilety wstępu w cenie 25 zł już wkrótce do nabycia w studio!

Ilość miejsc ograniczona!

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE dla widowni na temat KONCERTU i BILETÓW

1. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi podczas wydarzeń kulturalnych może być zajęte 30% miejsc na widowni ale nie dotyczy to osób zaszczepionych!!!

2. W związku z tym podczas dystrybucji biletów stworzymy dwie pule:

Pierwsza pula 30% miejsc na widowni czyli dokładnie 78 szt. – to bilety dla osób nie posiadających certyfikatu o byciu zaszczepionym

Druga pula biletów znacznie, znacznie większa dla osób posiadających certyfikat szczepienia – te osoby wpiszemy na listę imienną.

3. Przewidujemy, że nadal będzie to za mało miejsc żeby pomieścić wszystkich chętnych, dlatego jesteśmy gotowi na to że koncert będzie musiał się odbyć w dwóch turach, a więc robimy dwa koncerty jeden po drugim – tańczymy całość dwa razy i robimy kolejne dwie pule biletów j.w

.4. Poinformujemy Was z wyprzedzeniem o terminie rozpoczęcia dystrybucji biletówBilety w cenie 25 zł będzie można nabyć tylko i wyłącznie na miejscu w studio, płatność gotówką,Osoby zaszczepione powinny okazać certyfikat i wpisać się na listę.

5. Rodzice, którzy będą czekać na dzieci podczas nie swojej tury, spokojnie mogą czekać w holu Miejskiego Ośrodka Kultury.

6. Pomiędzy turami musimy zrobić 15 minut przerwy na dezynfekcję sali.

7. Przez cały czas w budynku i na widowni, goście zobowiązani są do noszenia maseczek.8. Sytuacja jest dynamiczna, więc bądźcie czujni i sprawdzajcie informacje od nas.Robimy co możemy, aby ta ważna dla nas i dla Was impreza mogła się odbyć, pierwszy raz po dwuletniej przerwie.