High Definition Dance Studio

HDciątka (Daria) - zajęcia taneczne dla 5-7 latków.

HDciaki (Boguś) - zajęcia taneczne dla 8-11 latków.

Juniorzy HD - zajęcia taneczne 12-15 roku latków.

Jazz (Boguś) - otwarte zajęcia dla wszystkich chcących poznać i doskonalić technikę tańca jazzowego i odnaleźć w sobie tę niesamowitą sceniczną ekspresję charakteryzującą ten taniec. Kurs składa się z osobnych zajęć Technika - poniedziałki godz. 17:00 oraz Choreografia środy godz. 19:00

Modern Jazz (Sebastian) - styl pochodzący od tańca jazzowego i współczesnego, charakteryzuje się emocjonalnością. Zajęcia przeznaczone dla osób początkujących i średniozaawansowanych.

Street Jazz (Boguś) - zajęcia w harmonijny sposób łączące ze sobą elementy jazzu i hiphopu. Takie połączenie pozwala puścić wodze fantazji i wydobyć jednocześnie wszystko co najpięknieksze w tańcu.

High Heels (Boguś) - nauka tańca na wysokich obcasach. Uczymy się na nich poruszać w rytm muzyki, pozować, a przede wszystkim bawimy się własnym wizerunkiem i odkrywamy piękno, które w nas tkwi podczas tańczenia sensualnej, "teledyskowej" choreografii.

Dancehall początkujący (Paulina) - Nauka dancehallu od podstaw. Zajęcia dla osób początkujących ale także tych którzy już tańczą ale dopiero zaczynają swoją przygodę z tym stylem.

Dancehall (Paulina) - zajęcia dla osób które kontynuują naukę dancehallu.

Uptown Gyalz - grupa zamnkięta.

Tribal Fusion (Iza) - Tribal Fusion to eklektyczna mieszanka Wschodu z Zachodem, gdzie orientalny kobiecy feeling i współczesny beat łączą się w niełatwej technice precyzyjnych izolacji i niuansów ruchowych....

To powstała w Stanach Zjednoczonych, świeża i wciąż rozwijająca się odmiana tańca zwana często współczesnym tańcem orientalnym. To wynik mieszanki wielu kultur (Afryka Północna, Indie, Bliski Wschód) i różnych technik tanecznych takich jak flamenco, tańce etniczne a także jazz i hip hop. Trudny do jednoznacznego sklasyfikowania urzeka płynnością ruchów i kontrolą nad ciałem. Zajęcia odbywają się na poziomie otwartym.

Menu

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.