High Definition Dance Studio

HDciątka (Daria) - zajęcia taneczne dla 4-7 latków.

HDciaki (Boguś) - zajęcia taneczne dla 8-11 latków.

Juniorzy - zajęcia taneczne dla nastolatków do 15 roku życia.

Jazz (Boguś) - otwarte zajęcia dla wszystkich chcących poznać i doskonalić technikę tańca jazzowego i odnaleźć w sobie tę niesamowitą sceniczną ekspresję charakteryzującą ten taniec. Zajęcia obowiązkowe dla grupy Juniorzy.

Modern Jazz choreo (Sebastian) - styl pochodzący od tańca jazzowego i współczesnego, charakteryzuje się emocjonalnością. Zajęcia przeznaczone dla osób średniozaawansowanych.

Street Jazz (Boguś) - zajęcia w harmonijny sposób łączące ze sobą elementy jazzu i hiphopu. Takie połączenie pozwala puścić wodze fantazji i wydobyć jednocześnie wszystko co najpięknieksze w tańcu.

West Coast Swing (Ania) - zajęcia oparte na technice tańca towarzyskiego dla dorosłych, początkujących osób, które chciałby ciekawie spędzić czas. West Coast Swing to taniec, który umożliwia nam bardzo swobodne interpretowanie muzyki, a jego figury pozwalają oddać wszelkie wariacje danego utworu.

Modern (Daria) grupa początkująca - zajęcia oparte na stylu tańca modern przeznaczone dla początkujących tancerzy i dla osób, które nigdy wcześniej nie były na zajęciach tanecznych. Nadrzędnym celem jest czerpanie przyjemności z ruchu oraz dbanie o zdrowie ciała. To dobry wybór dla wszystkich, którzy chcą poczuć magię tańca i w przyszłości móc uczestniczyć w różnych projektach i pokazach.

Jazz (Boguś) grupa śr. zaawansowana/ zaawansowana - zajęcia dla osób, które już tańczą lub tańczyły i wracają po przerwie. W ramach zajęć doskonalimy technikę tańca jazz, dopracowujemy kwestie wyrazu scenicznego i świadomości ciała, sprawdzamy się podczas tańczenia choroegrafii.

High Heels (Boguś) - nauka tańca na wysokich obcasach. Uczymy się na nich poruszać w rytm muzyki, pozować, a przede wszystkim bawimy się własnym wizerunkiem i odkrywamy piękno, które w nas tkwi podczas tańczenia sensualnej, "teledyskowej" choreografii.

Body workout - to nic innego jak trening, podczas którego ćwiczymy całe ciało w ciągu jednych zajęć. To ćwiczenia, które mają na celu wzmacnianie, kształtowanie i rzeźbienie wszystkich partii mięśniowych naszego ciała. Body Workout czyli zajęcia ogólnorozwojowe dobre dla osób w każdym wieku. To całościowy trening podczas którego bazujemy na prostych ćwiczeniach w rytm muzyki.

Menu

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.