High Definition Dance Studio

SEBASTIAN ZEMANKIEWICZ

(modern jazz)

Już jako dziecko w wieku 7 lat rozpoczął swoją przygodę taneczną z baletem,  którą później zdecydował się przerwać na rzecz piłki ręcznej, grając przez kolejne lata w Szczecińskim klubie sportowym MKS Kusy Szczecin. Mając 13 lat na nowo odkrył taniec pod okiem p. Agaty Kubiak. Od  5 lat samodzielnie prowadzi zajęcia taneczne poruszając się w kategoriach: modern jazz, lyrical jazz, contemporary.  Jest za równo tancerzem jak i choreografem. Jego twórczość pozwala wyrażać emocje, tworzyć niebanalne historie i zachęca do zabawy tańcem.

Odkąd dołączył do kadry High Definition Dance Studio praktycznie każdą wolną chwilę spędza na doskonaleniu i rozwijaniu swoich umiejętności tanecznych oraz poszerzaniu horyzontów o kolejne style taneczne, takie jak: taniec współczesny, modern jazz, street jazz, kontakt improwizacja. Doświadczenie sceniczne zdobywał biorąc udział w różnego typu animacjach tanecznych, prezentując swoje choreografie w Szczecińskich klubach (m.in. Rocker Club, Coyote).

Wraz z tancerzami High Definition Dance Studio brał udział w pokazach tanecznych takich jak:  "Brzdąc", "A teraz my", a także "Pożegnanie lata z muzyką filmową" we współpracy z Teatrem Polskim w Szczecinie.

W ostatnim czasie zdobył także doświadczenie na scenie teatralnej. Wystąpił w spektalu "Quiet Expo" w reżyserii Agnieszki Bogusławskiej oraz w musicalowej produkcji niemieckiego teatru  Uckermärkische Bühnen Schwedt pt. "Willi bald im Elfenwald".

seba_na_stron_600

 

Menu

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.