High Definition Dance Studio

IZA ŁOGONOWICZ

(tribal fusion)

Jest znanym i lubionym pedagogiem tańca tribal fusion rozpoznawalnym w całej Polsce.

Z zawodu artysta fotograf (ASP Poznań) i dyplomowany instruktor tańca(AWF Poznań). Początkowa fascynacja tańcem przerodziła się u niej w prawdziwą pasję. Wiedzę i umiejętności zdobywała przez lata praktyki w kraju i zagranicą u największych sław tribal fusion: Rachel Brice, Samantha Emanuel, Yolanda, Morgana, Ariellah Kami Liddle, Anasma itd.

 

Począwszy od 2010 r. kiedy wygrała pierwszy w Polsce konkurs tribal fusion (Akademia Tańca i Walki Gota, Kraków ) stanęła na podium w tejże kategorii w kilku prestiżowych konkursach, m.in: II msc tribal solo -Tribal Star Award Hannover 06.2014

I msc tribal solo -Oriental Fantasy Festival Berlin 08.2013

II msc tribal pro -Nova Orient 2012, Katowice

I msc tribal semi-pro -Nova Orient 2011, Katowice

II msc tribal solo – Oriental Fantasy Berlin 2010

 

Iza nieustannie i aktywnie uczestniczy w rozwoju środowiska tribal fusion. Prowadzi warsztaty, występuje na festiwalach w Polsce i zagranicą oraz chętnie współpracuje z innymi artystami.

Od 2014r. organizuje w Poznaniu jeden z największych, międzynarodowych festiwali tribal fusion :Tribal Vanguard festiwal. Przez kilka lat prowadziła w Poznaniu zespół Dada Masnada, obecnie skupia swoje szczecińskie uczennice w grupie pod nazwą Izotonia.

 

TRIBAL FUSION:

Tribal fusion to młody styl, który narodził się pod koniec lat 90tych w USA. Jest eklektyczną mieszanką Wschodu z Zachodem, gdzie wpływy z kultury tanecznej Orientu mieszają się z zachodnimi stylami tańca. Tribal cechuje się specyficzną, odrębną techniką opartą na precyzyjnych izolacjach połączonych z miękką pracą ramion i całego ciała. Spotkacie tu wpływy z popularnych styli takich jak jazz czy hiphop, ale też mniej znanych jak flamenco, kathak, tańce Afryki Pn, klasyczny taniec orientalny i inne. Tribal pozwoli wam rozwinąć, doskonałą koordynację i kontrolę nad ciałem. Jest otwartym, wciąż zmieniającym się stylem, tańczonym do różnorodnej muzyki- od elektronicznych bitów przez muzykę popularną do klasycznej.

Najważniejsi przedstawiciele tego stylu: Rachel Brice, Zoe Jakes, Anasma, April Rose, Manca Pavli, Illan Riviere i inni.

 

21216106_10210568421072143_1141532667_o_600_01

 

 

Menu

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.