High Definition Dance Studio

eliza_600ELIZA HOŁUBOWSKA

(Taniec Współczesny)

Zawodowy tancerz, instruktor, choreograf, mgr animacji społeczno- kulturalnej, fizjoterapeuta, wykładowca Zespołu Szkół Artystycznych TOP-ART i Podyplomowych Studiów o kier. Pedagogika Tańca w Szczecinie, juror i instruktor na festiwalach tanecznych. 
Była tancerka Teatru Tańca ALTER z Kalisza, z dyplomem tancerza zawodowego przyznawanego przez Związek Artystów Scen Polskich, choreograf i instruktor Teatru Tańca EGO-VU w Gryfinie. Otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dziedzictwa kulturowego w sezonie 2002/2003 oraz – 2 wyróżnienia Starosty Gryfińskiego za promocje powiatu lata 2007/2008 -„statuetki bociana” w kategoriach – „animator kultury” i „twórca roku”. Choreografie Elizy zdobyły wiele nagród i prezentowane były na wielu festiwalach w Polsce i za granicą, w tym w Niemczech, Holandii, na Litwie i Ukrainie. Uczestniczyła w projektach tanecznych z Ray’em Chang z USA, Hilke Diemer z Holandii, dwukrotnie z Be van Vark z Niemiec, Risą Jaroslov z USA, Leszkiem Mądzikiem z Lublina, Kenntem Flak ze Szwecji. Eliza współpracuje z Teatrem KANA w Szczecinie i Ośrodkiem Działań Twórczych - Zamek Broellin w Niemczech.

Była twórcą koncepcyjnym i organizatorem warsztatów tańca KINESFERA przy Operze na Zamku w Szczecinie, a obecnie powołała do życia jedyny w województwie zachodniopomorskim festiwal tańca współczesnego JESIENNA SCENA TAŃCA, który odbywa się w Gryfinie.

Menu

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.