High Definition Dance Studio

WARSZTATY TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO Z AGNIESZKĄ BOGUSŁAWSKĄ

data: 2016-09-12

Sezon taneczny rozpoczęty. Wróciliście na salę głodni i spragnieni nowych doświadczeń i ścieżek rozwoju. Tych którzy doskonalili swój warsztat także przez wakacje tym bardziej nie musimy zachęcać - Wy ciągle poszukujecie nowej wiedzy, umiejętności i wrażeń. To wszystko i jeszcze więcej zapewni Wam Agnieszka Bogusławska.

 

Agnieszka 'Nieszka' Bogusławska

 

W czerwcu tego roku ukończyła intensywny program szkoleniowy w zakresie tańca współczesnego Warsaw Dance Department, z którym obecnie współpracuje jako asystent i instruktor. Podczas szkolenia uczyła się u najlepszych pedagogów w Polsce oraz licznych gości z całej Europy, Izraela i Japonii - 8 godzin dziennie, 5 razy w tygodniu. Poznała style, techniki i metody pracy z ciałem, między innymi, takie jak: Balet Klasyczny, Technika Release, Hose Limona, Merce Cunninghama, Martha Graham, Gaga, Body Mind Centering, Ruch Autentyczny, Floor Work, Kontakt Improwizacja, Butoh Dance, Pilates, Joga, Tai Chi, Improwizacja Ruchowa, narzędzia kompozycji i budowania materiału choreograficznego.

W trakcie edukacji wystąpiła w Teatrze Narodowym w spektaklu „Pan Tadeusz. Wszystkie słowa.” księga IV w reżyserii Piotra Cieplaka, na Festiwalu Ciało/Umysł, w choreografii Ramony Nagabczyńskiej „Action to relate to verbs” - work in progres oraz w dwóch performance'ach stworzonych przez szkołę, "Opera Kolejowa" wystawiona na Dworcu Wschodnim w Warszawie we współpracy z Instytutem Teatralnego i Komuna//Warszawa oraz „Blowing in the wind” wystawiony w ramach cyklicznego wydarzenia „I am space" w siedzibie Warsaw Dance Department w Pałacu Kultury i Nauki.

W 2014r. odbyła półroczny warsztat Agnieszki Sokołowskiej ( terapeutka i superwizorka psychoterapii tańcem i ruchem), "Trening świadomości" na bazie Laban i Bartenieff Movement System.

W wieku 17 lat, przeprowadzając 12 osobową grupę przez proces twórczy, stworzyła w Szczecinie dwa spektakle: "Bieguny" - Teatr Lalek Pleciuga, objęty patronatem Prezydenta Miasta Szczecin, "Quiet Expo" - OFF Marina - Przystań Kultury. W tamtym okresie zaczęła również prowadzić zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W tym roku ma na celu dzielić się dotychczas nabytymi umiejętnościami i wiedzą z ludźmi, którzy kochają ruch i taniec oraz chcą rozwinąć swoją świadomość w tym temacie. Rozpoczyna pogłębioną praktykę na bazie Laban Bartenieff Movement System, szkolenie z Łagodnej Bio-Energetyki oraz trening capoeiry, house-u, tai chi i kontakt improwizacji. W tańcu jak i w życiu najważniejsza jest dla niej świadomość siebie, swojego ciała i jego funkcjonowania w świecie, otwartość na ludzi oraz autentyczność.

 

INFORMACJE:

 

Adres:

High Definition Dance Studio

ul. Wyszyńskiego 14, Szczecin

 

Data:

NIEDZIELA 25.09.2016

 

PLAN:

Blok I. 16:30 - 18:00 - dzieci i młodzież do 15 roku życia poziom początkujący

Blok II. 18:15 - 19:45 - młodzież średnio zaawansowana i dorośli open level

Blok III. 20:00 - 21:30 - MASTER CLASS

 

CENNIK (do 18.09.2016)

1,5 h - 45 zł

3 h - 70 zł

Po okresie promocyjnym:

1,5 h - 60 zł

3 h - 100 zł

Ilość miejsc jest ograniczona:

>>> Zapisy: biuro@hd-dance.pl

proszę podać imię i nazwisko oraz numer bloku, który wybieracie lub zapisać się osobiście w siedzibie studio.

Aby skorzystać z promocji oprócz maila zgłoszeniowego należy dokonać wpłaty za wybrany warsztat na konto: 06 1090 1492 0000 0001 3118 4320 lub gotówką w studio w godzinach otwarcia.

Do zobaczenia w HD! :)

« Wróć do poprzedniej strony

Menu

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.