High Definition Dance Studio

Technika Jazzowa

data: 2014-09-03

Zapraszamy dzisiaj na pierwsze w nowym sezonie zajęcia z TECHNIKI JAZZOWEJ o godzinie 17:00. Są to zajęcia dla osób które chcą zbudować mocne podstawy techniczne pod swój taniec(zajęcia obowiązkowe dla grupy juniorzy). Bardzo ważne zajęcia dla wszystkich którzy chcieliby uczestniczyć w zawodach, pokazach, projektach filmowych/tanecznych.
Przypominamy również że nie ma jeszcze zajęć ze Współczesnego. O ich rozpoczęciu powiadomimy na facebooku oraz na www.hd-dance.pl

Zapraszamy dzisiaj na pierwsze w nowym sezonie zajęcia z TECHNIKI JAZZOWEJ o godzinie 17:00. Są to zajęcia dla osób, które chcą zbudować mocne podstawy techniczne pod swój taniec(zajęcia obowiązkowe dla grupy juniorzy). Bardzo ważne zajęcia dla wszystkich którzy chcieliby uczestniczyć w zawodach, pokazach, projektach filmowych/tanecznych.

Przypominamy również że nie ma jeszcze zajęć ze Współczesnego. O ich rozpoczęciu powiadomimy na stronie oraz na naszym profilu na facebooku.

 

« Wróć do poprzedniej strony

Menu

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.